Власна швидкість човна 14 км/год . Швидкість течії у 7 разів менша .Знайти : 1.швидкість течії

2.швидкість човна за течією 3.швидкість проти течії 4.відстань яку човен пройде за 3 год за течією 5. Відстань яку човен пройде за 4 год проти течії Допоможіть будь ласка,Срочно!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Тимофей.

Відповідь:

швидкість течії-14:7=2(км/год)

4- 14×3=42:2=21(км)- відстаньПрости, дальше не знаю, но поставь хотя-бы 3-4 звезд

Покрокове пояснення: