Одна зі сторін трикутника дорівнює 8,7 см, що на 0,4 см більше за другу сторону і на 0,8 см менше

від третьої. Знайдіть периметр трикутника срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Стромов Алексей.
1)8,7-0,4=8,3см-2-ая сторона △
2)8,7+0,8=9,5см-3-ая сторона △
3)8,7+8,3+9,5=26,5см-Периметр △
Ответ : Периметр △ = 26,5см