Пиріг який спекла Василина був прямокутної форми і мав периметр 82 см. Одна зі сторін цього

прямокутника дорівнює 15 см. Знайдіть довжину ішої сторони пирога.

Ответы на вопрос

Отвечает Мишина Анастасия.
Р=а+а + б+б
1) 15+15=30
2) 82-30=52
3) 52:2=26
ответ: довжина = 26 см
Отвечает Харитонова Юлечка.

Відповідь:

1 сторона 15 см

2 сторона 26 см

3 сторона 15 см

4 сторона 26 см

Покрокове пояснення: