3. Розв'яжи задачу. Андрій пробігає все коло стадіону за 2 хв, а його молодший брат за 7 хв. Через

який час вони зустрінуться, якщо одночасно побіжать зі спільного старту в протилежних напрямках?​

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

вони зустрінуться через 7/9 хвилин, що дорівнює приблизно 47 секундам.

Пошаговое объяснение:

За одну хвилину Андрій пробігає 1/2 кола стадіону, а його молодший брат - 1/7 кола стадіону. Якщо вони побіжать зі спільного старту в протилежних напрямках, то вони зустрінуться, коли пробіжать разом довжину стадіону, тобто 1 коло.

Тому за час t хвилин вони разом пробіжать:

t * (1/2 + 1/7) кола стадіону

Знайдемо час t, при якому вони зустрінуться:

t * (1/2 + 1/7) = 1

t = 1 / (1/2 + 1/7) = 7/9

Отже, вони зустрінуться через 7/9 хвилин, що дорівнює приблизно 47 секундам.