ТЕРМІНОВО 3. Розв'яжи задачу. Два велосипедисти одночасно від'їхали від спільного старту вело-

треку в протилежних напрямках і зустрілися через 15 с. За який час проїде одне КОЛО велотреку перший велосипедист, ЯКЩО другий долає 4. Обчисли довжину кола та площу круга, якщо: радіус кола дорівнює 12 см; це саме КОЛО за 40 с? ДАМ 45 БАЛІВ

Ответы на вопрос

Отвечает Закирова Ильнара.

Пошаговое объяснение:

№1

1) 1 : 40 = 1/40 (часть) - трека проезжает за 1 секунду 2 велосипедист

2) 1/15 - 1/40 = 8/120 - 3/120 = 5/120 = 1/24 (часть) - трека проезжает за 1 секунду 1 велосипедист

3) 1 : 1/24 = 1 * 24/1 = 24/1 = 24 (секунды) - пройдёт круг трека 1 велосипедист

Ответ: 24 секунды

№2

R = 12 см

π = 3,14

С = ? см

S = ? см²

С = 2πR

C = 2 * 3,14 * 12 = 75,36 см

S = πR²

S = 3,14 * 12² = 3,14 * 144 = 452,16 см²