СРОЧНООООО!!!!! 3. Розв'яжи задачу.Два велосипедисти одночасно від'їхали від спільного старту

вело- треку в протилежних напрямках і зустрілися через 20 с. За який час проїде одне коло велотреку перший велосипедист, якщо другий долае це саме коло за 30 с?

Ответы на вопрос

Отвечает Василенко Влад.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Велотрек приймаємо за 1, тоді  другий велосипедист за 30 с долає 1/30 кола, разом вони за 20с  долають  1/20 кола

1) 1/20 -1/30 = 3/60- 2/60 = 1/60 кола долає перший велосипедист

2) 1: 1/60 =60 с - час, за який долає коло перший

Отвечает Падажецкая Марта.

Ответ:

20×3=60

Пошаговое объяснение:

У скільки другий велосипедист проходить

ціле поле за 30 секунд а вони зустрілися

з першим за 20 секунд то умовна білому

полу на три частини дві частини другої

велосипедист проходить за 20 секунд

іще одну частину Він проходить за 10

секунд отже можемо сказати що перший

велосипедист проходить одну частину за

20 секунд Отож ще дві частини поле Він

проходить кожна по 20 секунд Отже 20×3=60