В арифметичній прогресії (an) a1=4; d=-5. Тоді другий член цієї прогресії дорівнює…​


Ответы на вопрос

Отвечает Прокопенко Артём.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

a1=4; d=-5

а2 = а1 + d = 4 + (-5) = - 1