1. Виконай множення а) 3/7•1/4б)1/7•5в)3цілих 1/2• 4 цілих 2/7г) 5/9•1/15д) 4•5/8е) 3 цілих 1/9•1

цілих 2/7пж срочно це 5 клас з поясненням дякую ❤️ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Головин Даниил.
Відповідь:
а) 3/7•1/4=3/28
б)1/7•5=1/7•/5/1=5/7
в)3 1/2•4 2/7=7/2•30/7=15цілих
г)5/9•1/15=1/27
д)4/5•8=4/5•8/1=32/5=6 2/5
е)3 1/9•1 2/7=28/9•9/7=4
Покрокове пояснення:
а)просто перемножуємо чисельники(це ті числа що зверху )
і знаменники(ті що знизу)
б)перетворюємо 5 в неправильний дріб і перемножуємо як у першому
в)всі цілі перетворюємо в неправильний дріб 3 і 4 і 30 ділимо на 2 (топто скорочуємо) і 7 ділимо на 7 також скорочуючи так виходить 15
г)15 ділимо на 5 і перемножуємо
д)8 перетворюємо в неправильний дріб і перемножуємо
е)перетворюємо в неправильний дріб 28 поділимо на 7 і 9 поділимо на 9 і виходить 4 користуйтесь друзі