Спростіть вираз 2,7х * 0,3. У відповідь запиши суму цифр дробової частини. 2 баллаЗапиши в метрах

0,317 км. У відповідь запиши кількість цифр у цілій частині.2 баллаЗапиши в кг 4,5 г. У відповідь запиши цифру в розряді тисячних.2 баллаЗапиши в кг 2573,9 г. Результат округли до сотих.2 баллаВиконай множення 128,7 * 0,01. У відповідь запиши суму цифр десятих і тисячних.2 баллаВиконай множення 29,18*10. Результат округли до цілих.2 балаНапишите пожалуйста просто ответ без объяснения очень надо всем спасибо​

Ответы на вопрос

Отвечает Тангочин Никита.

1. 2.7х * 0.3 = 0,81х = 0,80х + 0,01х

2. 0.317 км = 317 м

3. 4,5 г = 0,0045 кг

4. 2573,9 г = 2,5739 кг = 2,57 кг

5. 128,7 * 0,01 = 1,287 = 1,08 + 0,2 + 0,007

6. 29,18 * 10 = 291,8 = 291