Довжина прямокутної ділянки 40м. а ширина у 4 рази коротша, обчисли площу і периметр ділянки


Ответы на вопрос

Отвечает Михоничев Деня.

Ответ:

S=80 м^2

Р=44 м

Пошаговое объяснение:

якщо довжина а = 40 , то ширина в = 40÷4= 10

S= ab=40×4=80

P=a+b=40+4=44