Обчисли значення виразу, використовуючи розподільний закон множення 1) 2,7 ⋅1,13+2,7 ⋅0,87= 2)

3,41 ⋅4,2 – 4,2 ⋅2,41= 3) 5,5 ⋅2,7+5,5 ⋅3,1 – 5,5 ⋅5,8=

Ответы на вопрос

Отвечает Мун Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 2,7 ⋅1,13+2,7 ⋅0,87= 2,7•(1,13 + 0,87) = 2,7 • 2 = 5,4
2) 3,41 ⋅4,2 – 4,2 ⋅2,41= 4,2•(3,41 - 2,41) = 4,2 • 1 = 4,2
3) 5,5 ⋅2,7+5,5 ⋅3,1 – 5,5 ⋅5,8=5,5 •(2,7 + 3,1 - 5,8) = 5,5 • (5,8 - 5,8) = 5,5 • 0 = 0