Порівняйте дроби: 3/9 9/9 5/7 4/7


Ответы на вопрос

Отвечает Шишлова Олеся.

Ответ:

3/9<9/9

5/7>4/7.

Пошаговое объяснение:

якщо порівнювати всі дроби, то спочатку потрібно звести все до спільного знаменника:

3/9=1/3=7/21

9/9=1=21/21

5/7=15/21

4/7=12/21

тоді:

21/21>15/21>12/21>7/21, тобто:

9/9>5/7>4/7>1/3.