Ширина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 3,6 см, що становить 9/25  (це записано

звичайний  дріб: чисельник якого = 9, а знаменник =25) його довжини, а висота становить 0,42 довжини. Обчисліть об'єм паралелепіпеда Помогите пожалуйста мне капец будет если я не зделаю (((​

Ответы на вопрос

Отвечает Савчук Дмитро.

Пошаговое объяснение:

1) 3,6 : 9/25 = 3. 6/10 : 9/25 = 36/10 * 25/9 = 4/2 * 5/1 = 20/2 = 10 (см) - длина

2) 10 * 0,42 = 2 (см) - высота

3) 3,6 * 10 * 2 = 72 (см³) - объем

Ответ: 72 см³