записат у вигляді числового виразу різницю добутку 90 і 5 та частки чисел 492і4 .та обчисліть його

значення.

Ответы на вопрос

Отвечает Иманов Ягуб.

Пошаговое объяснение:

(90•5)-(492÷4)=450-123=327