Знайдіть найменше 1) 12 i 18; спiльне кратне чисел: 2) 14 i 28; 3) 8 i 9.​


Ответы на вопрос

Отвечает Меркушов Миша.

Відповідь:1) 12=2·2·318=2·3·3НОК(12;18)=2·2·3·3=362)Так как 28 делится на 14 , то НОК(14;28)=283) НОК(8;9)=8·9=72

Покрокове пояснення: