Перепиши рівність та заміни в ній зірочки» знаками «+» і «→» так, щоб отримати правильну рівність

100*20*30*40*80 =70 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ярушкина Вера.

Ответ:

100-20+30+40-80=70

Пошаговое объяснение:

100-20=80+30=110+40=150-80=70