Воду якої маси можна нагріти від 0°с до 60°с, передав її кількість теплоти 500к Дж?


Ответы на вопрос

Отвечает Леонардыч Евгений.

Ответ: 2кг

Объяснение:

Дано:

t1=0°C

t2=60°C

c=4200Дж/кг°С

Q=500кДж=500000Дж

----------------

m-?

Q=cm(t2-t1)

m=Q/(c(t2-t1))=500000/(4200*(60-0))=2кг

Отвечает Шартанов Дима.

Ответ:

  1. 2t-60° boladi okey bro 500k