У кравчині було 27 м ситцю і 32 м шовку.Вона витратила 9 м ситцю і 8 м шовку.Скільки всього метрів

тканини залишилось у кравчині? На скільки більше залишилося шовку ніж ситцю?

Ответы на вопрос

Отвечает Миклин Никита.

Ответ:

27-9=18

32-8=24

18+24=42

Відповідь:У кравчині залишається 18 м ситцю та 24 м шовку.