3 ящики з яблуками і 4 ящики з грушами разом важать 136 кг.Скільки важить ящик с яблуками,якщо ящик

с грушами важать 16 кг?

Ответы на вопрос

Отвечает Базаркина Анастасия.

Ответ:

24 кг

Пошаговое объяснение:

1) 16×4=64(кг)-у 4 ящиках з грушами

2) 136-64=72(кг)-у 3 ящиках з яблуками

3) 72÷3=24(кг)

Відповідь: 1 ящик з яблуками важить 24 кг


Отвечает Сединин Игорь.

Ответ:

24 кг

Пошаговое объяснение:

1) 16×4=64 кг ( вага 4 ящиків з груш)

2)136-64=72 кг ( вага 3 ящ з яблуками)

3) 72÷3=24 кг ( вага ящ з яблуками)