3 ящики з яблуками і 4 ящики з грушами разом важать 136 кг. Скільки важить ящик з яблуками, якщо

ящик з грушами важить 16 кг? даю 10 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

Розв'язання

4×16=64кг-ящики з грушами

136-64=72-ящики з яблуками

72÷3=24кг-ящик яблук

Отвечает Синицкая Катерина.
Нехай ящик з яблуками буде х кг.
3х+4*16=136
3х+64=136
3x=136-64
3x=72
х=24
Відповідь: ящик з яблуками важить 24 кг