Срочно памагите Задача 1 Один фермер здав на переробку 3042 т цукрового буряку, другий – 765 т.

Вихід цукру складає 2/9 від маси буряків. На скільки більше цукру вийшло з буряків першого фермера, ніж другого? Задача 2 У книзі 256 сторінок. За І день Тетянка прочитала 3/8 книги, у ІІ – 3/4 *того, що залишилося.* Скільки сторінок їй залишилося прочитати за ІІІ день?

Ответы на вопрос

Отвечает Гайсин Ринат.
Задача 1
1) 3042:9*2=676 (т) -первого фермер
2) 765:9*2 (т) -второго фермера
3) 676-170=506 (т)


задача 2
1) 256:8*3=96 (ст.) -первый день
2) 256-96=160 (ст) -оставил
3) 160:4*3=120 (ст.) -второй день
4) 160-120=40 (ст.) -оставил на третий день
Отвечает Асташин Кирилл.

Ответ:

1) на 506 т

2) 40 ст

Пошаговое объяснение:

1) 3042÷9×2=676 т цукру 1 ферм

765÷9×2=170т цукр друг фер

676-170=506 т

2)256÷8×3=96 си -1день

256-96=160 ст лишил

160÷4×3=120ст 2 д

160-120=40 ст зал на 3 день