Срочно решите! Тетянка на канікулах за два дні прочитала 20 сторінок цікавої книги. По скільки

сторінок читала кожного дня Тетянка, якщо за перший день вона прочитала на 4 сторінки більше, ніж за другий день?

Ответы на вопрос

Отвечает Balan Sergei.

1) 20-4=16 сторінок прочла Тетянка за два дні, прі умові, що кожен день вона читала однакову кількість сторінок

2) 16/2=8 сторінок вона прочитала за 1 день

3) 8+4=12 сторінок вона прочитала за 2 день