Обчисліть площу поверхні та суму довжин усіх ребер куба,ребро якого дорівню 6.см


Ответы на вопрос

Отвечает Шапоренко Ева.

площу поверхні куба знаходимо з формули:

S=6*a^2=6*36=216см^2

У кубі 12 ребер, тоді:

12*6=72см  сума довжин усіх ребер куба