СРОЧНО Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 26 см, а його бічна сторона 10 см. Знайди основу

трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Воробьева Мария.

Ответ:

У рівнобедреного трикутника 2 сторони рівні(бічні). Щоб знайти основу потрібно периметр трикутника(26см) відняти 2 бічні сторони(10см×2)

Основа трикутника= 26(см)-10(см)×2=6(см)

Відповідь: основа трикутника=6 (см)

Отвечает Дідушок Даша.

Відповідь:

:основа трикутника=6 (см)

Покрокове пояснення

Основа трикутника= 26(см)-10(см)×2=6(см)