Перетворіть звичайний дріб у нескінченний перiодичний десятковий дрiб i вкажіть його період: 1)

2/11; 2 ) 11/15

Ответы на вопрос

Отвечает Манифат Артем.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 2/11 = 2 ÷ 11 = 0,181818 = 0,(18)-нуль цілих 1 десятих 8 сотих у періоді

2) 11 ÷ 15 = 0,73333 = 0,7(3)-нуль цілих 7 десятих 3 сотих у періоді