Перетворіть звичайний дріб 5/11 у нескінченний періодичний десятковий дріб і вкажіть його період


Ответы на вопрос

Отвечает Джураев Далер.
5/11 = 5 : 11 = 0,454545...
5/11 = 0,(45)