ШИРИНА ПРЯМОККТНОГО ПАРАЛЕЛЕПІПЕДА ДОРІВНЮЄ 3/1/3 ЙОГО ДОВЖИНА У 4/1/2 РАЗИ БІЛЬША ЗА ШИРИНУ А

ВИСОТА СТАНОВИТЬ 20 ПРОЦ ВІД ДОВЖИНИ ЗНАЙДІТЬ ОБЄМ ПАРАЛНЛЕПІПКЛА срочноооооо

Ответы на вопрос

Отвечает Буканбаева Динара.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4 1/2 * 3 1/3 = 9/2 * 10/3 = 15 од. довжина параллелепипеда

15 * 20% : 100% = 7,5 од. висота параллелепипеда

Об*єм дорівнює:

V = 3 1/3 * 15 * 7,5 = 3 1/3 * 112,5 = 10/3 * 112 1/2 = 10/3 * 225/2 = 375 од.³

Отвечает Иванова Алиса.

Ответ:

150 ед³

Пошаговое объяснение:

20% = 20 : 100 = 0,2

1) 3 1/3 * 4 1/2 = 10/3 * 9/2 = 5/1 * 3/1 = 15/1 = 15 (ед) - длина параллелепипеда

2) 15 * 0,2 = 3 (ед) - высота параллелепипеда

3) 3 1/3 * 15 * 3 = 10/3 * 45 = 10/1 * 15 = 150/1 = 150 (ед³) - объем параллелепипеда