Кусок дроту завдовжки 57,5 м розрізали на дві частини так що одна з них на 30% довша від іншої.

Знайти довжину кожної частини.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сулейманов Сулейман.

Ответ:

25 и 32,5

Пошаговое объяснение:

одна часть х м, вторая на 30% длинее 1,3х

длина х+1,3х

1,3х+х=57,5

х=57,5÷2,3

х=25

25*1,3=32,5