1) У мотку було 9дм дроту.Маса мотка 72г. Від цього мотка відрізали кусок дроту завдовжки 4дм.Яка

маса цього дроту?2)Склади і розв,яжи обернену задачу,в якій потрібно знайти довжину відрізаного куска дроту (4дм).

Ответы на вопрос

Отвечает Шарипов Илсаф.
1)72/9=8(г), 2) 8*4=32(г) відповідь 32 г