На трьох грядках росте 320кущів перцю. На другій грядці росте на 40 кущів більше, ніж на першій, а

на третій грядці- втрийчі більше, ніж на другій. Скільки кущів перцю росте на першій грядці?
1 0

Ответы на вопрос

Отвечает Васютенко Роман.

Ответ:

32

Пошаговое объяснение:

x+x+40+3(x+40) = 320

x+x+40+3x+120

5x=160

x=160/5=32

Отвечает Τретьяков Артем.

Відповідь:

Нехай на першій грядці - х кущів перцю

на 2 - х+40

на 3 - 3*(х+40)

х+х+40+3х+120=320

5х=160

х=32 - кущів перцю росте на першій грядці

Відповідь: на першій грядці росте 32 куща перцю