На трьох грядках росте 340 кущів на другій грядці росте на 40 кущів більше ніж на другій а на

третій грядці втричі більше ніж на другій

Ответы на вопрос

Отвечает Альховик Софья.

Ответ:

відповідь — 36

Пошаговое объяснение:

перша грядка — х

друга грядка — (х+40)

третя грядка — (х+40)×3

х+(х+40)+(х+40)×3=340

х+х+40+3х+120=340

5х=340-40-120

5х=180

х=180÷5

х=36