На трьох грядках росте 320 кущів перцю. На другій грядці росте на 40 кущів більше, ніж на першій, а

на третій грядці – втричі більше, ніж на другій. Скільки кущів перцю росте на першій грядці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцева Маша.

Ответ:

Відповідь:168к

Покрокове пояснен

3х+х+х+40=320

5х=320-40=280

5х=280

Х=280÷5= 56 к на 1 грядке

56+40=96к на 2 грядке

56×3=168к на 3 грядкеня:

Пошаговое объяснение: