Поле прямокутної форми має площу 63 га, а його довжина - 700 м. Обчисліть периметр поля.Срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Elekberli Eyyub.

Ответ:

63га переводимо в м² 63*10 000=630 000 м²

Знаходимо ширину 630 000:700=900 м

Периметр дорівнює Р=2(а+b)=2*(700+900)=2*1600=3 200 м