Поле прямокутної форми має площу 48 га,його довжина-600м.Обчисліть периметр поля


Ответы на вопрос

Отвечает Илюшенкова Рита.
S=48 га=480000 м²
S=a*b
a=600 м
b=480000/600=800 м
P=(a+b)*2=(600+800)*2=1400*2=2800 м