41×(x-11,5)=0 рівняння​


Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Анастасия.

Ответ:

x = 11,5.

Пошаговое объяснение:

Розв'язати даний рівняння можна, використовуючи властивість множення, згідно з якою добуток дорівнює нулю, якщо хоча б один з множників дорівнює нулю. Тобто:

41 * (x - 11.5) = 0

Отже, або перший множник (41) дорівнює нулю, або другий множник (x - 11.5) дорівнює нулю:

41 = 0 або x - 11.5 = 0

Очевидно, що перший вираз є неправдивим (41 не дорівнює нулю), тому ми можемо ігнорувати його і перейти до розв'язання другого виразу:

x - 11.5 = 0

Додавши 11.5 до обох боків рівняння, ми отримаємо значення x:

x = 11.5

Отже, розв'язком даного рівняння є x = 11,5.

Отвечает Ершов Никита.
41•(х-11,5)=0
Х-11,5=0
Х=11,5