Задача 4 Есть металобрухт двух сортів, що містить 12% и 30% меді відповідно. Скільки кг брухту

кожного вида треба взяти, щоб отримати 180 кг сплава, що містить 25% меди?

Ответы на вопрос

Отвечает Пак Макосья.
Х + y = 180
0,12x + 0,3y = 0,25( X + y )
Решение
0,12х + 0,3y = 0,25x + 0,25y
0,25x - 0,12x = 0,3y - 0,25y
0,13x = 0,05y
5y = 13x
X + y = 180
y = 180 - X
5y = 900 - 5x
13x = 900 - 5x
18x = 900
X = 50 ( кг ) первого сплава
y = 180 - 50 = 130 ( кг ) второго сплава