Сроооооочнооо!!!!!Основи рівнобічної трапеції дорівнюють 8 см і 7 см, а периметр 35 см Знайдіть

бічну сторону трапеції

Ответы на вопрос

Отвечает Полозов Антон.

Відповідь:

10 см

Пояснення:

Так як за умовою трапеція рівнобічна, отже AD=BC ⇒

P= AB+DC+2AD

AD= (P-AB-DC)/2

AD=(35-8-7)/2=10 (см)