Площа поверхні хромованих деталей в автомобілі дорівнює 0,9 м². товщина покриття - 30 мкм. Скільки

комплектів деталей можна покрити хромом при витраті електроенергії 3,7 - 10% Дж? Напруга на затискачах ванни дорівнює 4 В. Густина хрому 7200 кг/м³. допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Белоконь Гена.

Щоб знайти кількість комплектів деталей, які можна покрити хромом, спочатку потрібно знайти об'єм хрому, необхідний для покриття цих деталей. Отже, формула для обчислення об'єму хрому буде наступною:

Об'єм = площа поверхні * товщина покриття.

У нашому випадку, площа поверхні дорівнює 0,9 м², а товщина покриття - 30 мкм (або 0,03 мм).

Після цього можемо обчислити об'єм:

Об'єм = 0,9 м² * 0,03 мм = 0,027 м³.

Далі нам потрібно перевести густина хрому з кг/м³ на г/м³:

Густина = 7200 кг/м³ * 1000 г/кг = 7,200,000 г/м³.

Тепер можемо обчислити масу хрому:

Маса = об'єм * густина = 0,027 м³ * 7,200,000 г/м³ = 194,400 г.

Нарешті, нам треба знайти кількість комплектів деталей, які можна покрити хромом, використовуючи витрату електроенергії та напругу:

Кількість комплектів = витрата енергії / (напруга * маса).

У нашому випадку, витрата енергії дорівнює 3,7 * 10% Дж, а напруга - 4 В. Перед початком розрахунку ми повинні перевести витрату енергії з Дж в Джоулі:

Витрата енергії = 3,7 * 10% Дж = 3,7 * 0,1 Дж = 0,37 Дж.

Тепер, підставивши всі значення до формули, ми отримаємо:

Кількість комплектів = 0,37 Дж / (4 В * 194,400 г).

Будь ласка, обчисліть це значення і виразіть результат у відповідних комплектах деталей.