1) Яку потужність споживає лампа розжарення, нитка, кої в робочому стані має опір 6 Ом? Лампа працю

від акумулятора 12 В. 2) Два резисторы опорами 5 Ом і 15 Ом, з'єднані послідовно, приєднали до джерела струму, напруга на затискачах якого становить 20 В. Скільки теплоти виділиться в обох резистора за 25 сек. 3) Деталь покривають шаром хрому за допомогою електролізу. Визначте товщину цього шару, якщо електроліз тривав 2 години. Площа поверхні деталі 200 см2(в квадраті). Сила струму через електролітичну ванну 10 А. Електрохімічний еквівалент хрому 0.18 мг/Кл, густина 7200 кг/м3(в кубі).

Ответы на вопрос

Отвечает Орлова Катя.

Ответ:

1)  24 Вт

Объяснение:

Мощность электрического тока:

P = U* I;

но по закону Ома:

I = U/R, где

P - мощность электрического тока, Вт;

U - напряжение учкстка цепи, В;

I - сила тока в цепи, А

R - сопротивление участка цепи, Ом

Подставим в формулу мощности значение тока из закона Ома:

P=U^2/R;

P=12^2/6=144/6=24 Вт

2) последовательное соединение

R = R1 + R2

R = 20 Ом

I = U/R

I = 1 A

Q1= I²R1t  Q1 = 125 Дж

Q2 = I²R2t   Q2= 375 Дж

Объяснение: