1)Знайдіть координати вектора АВ, якщо А(-4;5), B(3;-7) 2) Знайдіть модуль вектора а(-12;-5)3)

знайдіть вектора АВ, якщо А(7;1), В(3;4)ДАЮ 30 БАЛІВ БУДЬ ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ​

Ответы на вопрос

Отвечает Худякова Маша.

Відповідь:

1.найдемо координати вектора AB, якщо маємо координати точок A(-4;5) і B(3;-7).

Вектор AB = (x_B - x_A, y_B - y_A)

AB = (3 - (-4), -7 - 5)

AB = (7, -12)

Отже, координати вектора AB дорівнюють (7, -12).

2.Модуль вектора a(-12, -5) знаходиться за формулою:

|a| = √(x^2 + y^2)

|a| = √((-12)^2 + (-5)^2)

|a| = √(144 + 25)

|a| = √169

|a| = 13

Отже, модуль вектора a дорівнює 13.

3.Знайдемо вектор AB, якщо маємо координати точок A(7, 1) і B(3, 4).

Вектор AB = (x_B - x_A, y_B - y_A)

AB = (3 - 7, 4 - 1)

AB = (-4, 3)

Отже, координати вектора AB дорівнюють (-4, 3).

Пояснення:

Отвечает Лимонов Игорь.

Ответ:

Объяснение:

Щоб знайти координати вектора AB, спростимо різницю координат точки B і точки A:

Вектор AB = (xB - xA, yB - yA)

Вектор AB = (3 - (-4), 4 - 5)

Вектор AB = (7, -1)

Таким чином, координати вектора AB дорівнюють (7, -1).

Щоб знайти модуль вектора a, використовуйте формулу модуля вектора:

|a| = √(x^2 + y^2)

Для вектора a(-12, -5):

|a| = √((-12)^2 + (-5)^2)

|a| = √(144 + 25)

|a| = √169

|a| = 13

Модуль вектора a дорівнює 13.

Щоб знайти вектор AB, спростимо різницю координат точки B і точки A:

Вектор AB = (xB - xA, yB - yA)

Вектор AB = (3 - 7, 4 - 1)

Вектор AB = (-4, 3)

Таким чином, координати вектора AB дорівнюють (-4, 3).