У рівнобічній трапеції ABCD AD і BC - основи, AD=21 м, BC=5м, AB=16м. Знайдіть величину кута BAD


Ответы на вопрос

Отвечает Сидоркина Алина.

Ответ:

∠А=60°.

Объяснение:

Проводим ВК ⊥ АD. Утворився прямокутний трикутник АВК.Обчислимо

АК=(АD-В)/2=(21-5)/2=16/2=8

∠АВК=30°, так як катет АК у двічи менший за гіпотенузу АВ.

∠ВАК=90-30=60°.

Отвечает Морозова Кристина.

Ответ:

В фото

Объяснение: