Яка градусна міра кута утвореного стрілками годинника о 2:10 годині?​


Ответы на вопрос

Отвечает Криницын Евгений.

циферблат має 60 хвилин або 12 год

60÷12=5

360÷60=6° в 1й хвилинній поділці

в умовах вказано час 2:10

2год×5поділок=10 хвилинних поділок

10 хвилин також 10 поділок

10×6=60°

60-60=0°

кут утворений стрілками 0°