1.градусна міра одного із суміжних кутів дорівнує 100градусів. Знайдіть градусну міру іншого

суміжного кута 2.чи може градусна міра одного із суміжних кутів дорівнювати 180градусів 3.чи може градусна міра двох суміжних кутів дорівнювати 34градусів та 154 градуса

Ответы на вопрос

Отвечает Глякова Анна.

Ответ:

1) Смежные углы имеют общую сторону и составляют развёрнутый угол =180⁰

180⁰-100⁰=80⁰

или

1угол=100⁰

2угол=х

х+100=180

х=180-100

х=80⁰

ответ 2 угол =80⁰

2)

нет, не может.

правило выше.

3)

нет, не может. Сумма смежных углов равна 180⁰, что составляет развёрнутый угол.

154+34=188⁰