Знайти кути правильного 15 кутника​


Ответы на вопрос

Отвечает Скороходов Влад.

Ответ:

Внутрішній кут правильного 15-кутника дорівнює 156°.

Объяснение:

Формула для обчислення внутрішнього кута правильного опуклого n-кутника:

\boxed {\bf  \alpha _n= \frac{180^\circ(n - 2)}{n} }

де  \alpha _n - внутрішній кут правильного n-кутника

n - кількість вершин многокутника.

n=15, тоді:

 \sf \alpha  =   \dfrac{180^\circ(15 - 2)}{15}  =   \dfrac{180^\circ\cdot13}{15} =  \bf 156^\circ

Відповідь: 156°.

#SPJ1