Точка к ділить хорду AC кола навпіл, а хорду DЕ. різки завдовжки 2 см і 32 см. Знайдіть довжину

хорди Ас

Ответы на вопрос

Отвечает Маслова Анастасия.

Ответ:

16(cm)

Объяснение:

АК×КС=DK×KE

AK=KC=AK*

AK*=2×32=64

AK=KC=8(cm)

AK+KC=AC

AC=8+8=16(cm)