Точка К ділить хорду АС кола навпіл, а хорду DE на від- різки завдовжки 2 см і 32 см. Знайдіть

довжину хорди АC.

Ответы на вопрос

Отвечает Кобланова Аяжан.

Ответ:

АС=16см

Объяснение:

AK=KC;

AK=x; KC=x

DK*KE=AK*KC

2*32=x*x

x²=64

x=√64

x=8

AC=2x=2*8=16 см