Квадрат описано навколо кола радіуса 3см. Знайдіть радіус кола, описаного навколо квадрата


Ответы на вопрос

Отвечает Урманова Улбосын.

r=a/2

a=2r

a = 2*3 = 6(см)

R=a/корiнь 2

R=3 корінь 2