Бічна сторона рівнобедреного трикутника на 8 см більша за основу, а його периметр 76 см. Знайдіть

сторони трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Шабуневский Сергей.

Ответ:

Нехай основа = х см, тоді бічна сторона х+8

Складаємо рівняння

х+х+8+х+8=76

3х+16=76

3х=60

х=60/3

х=20 см - основа

Бічна сторона 20+8=28 см

Бічні сторони в рівнобедреному трикутнику рівні, тому друга бічна сторона також = 28 см