гіпотенуза прямокутного трикутника дорівнює 13 см а один із катетів 12см знайдіть площу трикутника

а 78см2 б 60см2 в 30см2 г 54см2

Ответы на вопрос

Отвечает Тимофеева Дарья.

Ответ: б

Объяснение:

169=144+x2

x=5

S=5*12=60