Срочно!!!!!!!!!!! Пліз допоможіть дам 20 балів Дано сторони трикутника 73, 52, 75. Знайти площу

трикутника, радіуси описаного та вписаного кіл, висоту опущену на сторону довжини . 2. Дано сторони трикутника 27, 36, 45. Знайти кути трикутника в радіанах. 3. Дано сторони трикутника 3, 7, 8. Знайти всі бісектриси трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Котов Славик.

1) Даны стороны                 Периметр Р = 200

АВ (с) =   ВС (a) =   AC (b) =          Полупериметр р = 100

73         52            75    

Площадь S = √3240000 = 1800  

r = 18    

R = 39,54167    

Высоты    

h(a) = 2S/a = 69,23077    

h(b) = 2S/b = 48    

h(c) = 2S/c = 49,31507    

cos A = (b^2+c^2-a^2)/(2bc) = 8250 / 10950 = 0,75342  

A = arccos 0,75342 = 0,71754 радиан 41,1121 градуса

cos B = (a^2+c^2-b^2)/(2ac) = 2408 / 7592 = 0,31718  

B = arccos 0,31718 = 1,24805 радиан 71,5078 градуса

cos C = (b^2+c^2-a^2)/(2bc) = 3000 / 7800 = 0,38462  

C = arccos 0,38462 = 1,17601 радиан 67,3801 градуса

                            Сумма 180

2) Даны стороны

АВ (с) = ВС (a) = AC (b) =

27           36            45

cos A = (b^2+c^2-a^2)/(2bc) = 1458 / 2430 = 0,6  

A = arccos 0,6 = 0,9273 радиан 53,1301 градуса

cos B = (a^2+c^2-b^2)/(2ac) = 0  /1944 = 0  

B = arccos 0 = 1,5708 радиан 90 градуса

cos C = (b^2+c^2-a^2)/(2bc) = 2592 / 3240 = 0,8  

C = arccos 0,8 = 0,6435 радиан 36,8699 градуса

                    Сумма 180

3) Биссектрисы.

Используем формулу L(a) = √(bc(b+c+a)(b+c-a)/(a+b).

Подставим заданные длины сторон.      

L(a) = 24 18 4 √1728 =  41,56922/ 11= 3,77902

L(b) = 21 18 2 √756 =  27,49545 /10= 2,749545

L(c) = 56 18 12 √12096    = 109,9818/  15= 7,332121.